Vīrietis – vecāku kopija

ckyw7p4j-1456224916

Ir bieži dzirdēts, ka sievietes meklē sev vīrieti, kas ir līdzīgs viņas vecākiem. Bet vai tā ir patiesība?

Viens no plašāk zināmiem pētniekiem David Perettas, to apstiprina – meitas izvēle attiecībā uz vīrieti, ir lielā mērā atkarīga no tēva izskata un skata uz mātes un tēva attiecībām.

Ir tā, ka mums jau no bērnības ir ieprogrammēts, tas pēc kādām attiecībām tieksimies, kas būs mūsu elks, kam gribēsim līdzināties. Ļoti svarīgu lomu spēlē vecāki, kas ir mūsu tiešais paraugs. Un skatoties uz viņu attiecībām mēs izlemsim, vai gribam būt kā viņi, vai pilnīgi pretēji.

Nesen veiktie pētījumi norādīja, ka vīrieši savā mērā ir ļoti līdzīgi savu partneru tēviem – acu, matu krāsa, griezums, uzvedība, utt. Jo sievietes ar nolūku, vai neapzināti tādus izvēlās.

Ne tikai krāsai ir nozīme, bet arī sejas struktūrai, kas tomēr piesaista galveno uzmanību.  Pētījumā aplūkojot tuvāk pāru un viņu vecāku fotogrāfijas tajā pašā vecumā, var atrast ļoti daudz līdzības.

Ja augot labvēlīgā, mīlestības un saticības pārpilnā ģimenē, izjūti vēlmi veidot tādas pašas attiecības – tas ir pilnīgi normāli. Jo mēs gribam vienmēr to labāko, un ja tavi vecāki ir laimīgi, tad tu noteikti vēlēsies tādas pašas attiecības. Jo tas ir lielisks paraugs, kur nav iespējams kļūdīties.

Kā tev šķiet, tavs partneris/e ir līdzīgs/a taviem vecākiem?Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X