6 pierādījumi, ka sekss uzlabo tavu ādu

landscape-1427918288-orgasm

Vitamīni, svaigs gaiss, tīrs ūdens, regulāras ēdienreizes un labs miegs, bet tas nav viss… Neaizmirstam par seksu, jo tas ir lielisks līdzeklis ādas uzlabošanai. Zemāk norādīti vismaz 6 veidi, kā sekss uzlabo ādas stāvokli.

  1. „Man pieder pasaule” – uzskata katra sevis cienoša sieviete. Un apkārtējie to varēs redzēt, ne tikai viņas kvēlojošās acīs, bet gan pēc mirgojošās ādas. Un ne bez iemesla. Sekss uzlabo asins cirkulāciju, kas apgādā ādu ar skābekli, no kā āda mirgo. Tādējādi, tiek izvadīti toksīni, kas negatīvi izpaužas uz ķermeni.
  2. Sekss likvidē pūtītes. Jau sen ir zināms , ka sekss normalizē hormonālo līmeni, kas palīdz samazināt pūtīšu rašanos, vai pat pilnībā likvidēt tās.
  3. Regulārs sekss palēlina novecošanu. Regulārs sekss ražo daudz kolagēnu. Kolagēns padara ādu tvirtu un neļauj tai saļumt.
  4. Vairāk seksa – mazāk grumbiņu. Un šeit atkal darbojas kolagēns.
  5. Vēl jo labāk, ja vīrietis ejakulē uz sievietes sejas. Sēkla ir pilna ar aminoskābēm, hormoniem, vitamīniem un minerāliem. Šāds, vitamīnu pārpildīts komplekss, darbojas labāk, kā jebkurš cits dārgs krēms.
  6. Dubultais efekts. Nodarbojoties ar seksu kaislīgi un enerģiski, rodas dubultais efekts. Pirmkārt, āda tiek apgādāta ar skābekli, liekot tai mirgot. Otrkārt, svīstot notiek skrubja efekts.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X