6 pierādījumi – sekss uzlabo ādu

110

Vitamīni, svaigs gaiss, tīrs ūdens, regulāras ēdienreizes un labs miegs – tas viss nāk par labu organismam. Bet tas nav viss! Neaizmirsti par seksu, jo arī tas ir lietderīgs ķermenim, tas uzlabo ādas stāvokli. Lūk, vismaz 6 iemesli, kā sekss uzlabo ādas stāvokli.

  1. „Man pieder pasaule” tā apgalvo gandrīz katra laimīga un mīlestības pārņemta sieviete. Un to var manīt, vien kā acis un āda mirdz. Un tas nav bez iemesla. Sekss uzlabo asinsriti, tādējādi ādu nodrošinot ar skābekli, kas veicina ādas mirdzumu.  Pateicoties seksam , no organisma tiek izvadīti toksīni, un lūpas padara pilnākas.
  2. Sekss nogalina pūtītes. Sekss normalizē hormonu līdzsvaru, un tas palīdz novērst pūtīšu rašanos.
  3. Biežs sekss saglabā jaunību. Seksa laikā tiek ražots kolagēns, kas neļaj āda sašļukt.
  4. Vairāk seksa, mazāk grumbiņu. Un šeit atkal savu darbu padara kolagēns. Tikpat svarīgi ir skūpstīties, jo notur ādas tvirtumu.
  5. Vīrietim ejakulējot, to vislabāk darīt uz sejas. Sperma ir pārpilna ar aminoskābēm, prostaglandīnu un visiem ādai nepieciešamiem vitamīniem. Šāds sajaukums ir daudz veselīgāks ādai, nekā dārgie krēmi.
  6. Divkāršais efekts. Nodarbojoties ar kaislīgu un enerģisku seksu, var panākt divkāršo efektu. Pirmkārt, skābekļa pieplūdums ādai. Otrkārt, novērš ādas problēmas.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X