Anālais sekss bīstams sievietes veselībai

Anal-750x400

Ja neesi pornozvaigzne, un tava vīrieša mantība pārsniedz 20 cm, ar anālo seksu nodarboties nav ieteicams! Tomēr, zinot reālo situāciju, mūs vienmēr saista viss jaunais, aizliegtais, tāpēc jārēķinās ar to, ka sievietes tomēr gribēs pamēģināt anālo seksu.

Tāpat, kā sievietēm, tā arī vŗiešiem jāsaprot, ka anālais sekss kaitē sievietes veselībai. Par to jau ir noraizējušies proktologi.

Anālais sekss ir vairāk piemērots sievietes augumam, kuram ir elastīgi muskuļi, un var uzņemt dažāda izmēra locekļus, arī ekstrēmi lielus. Anālā seksa laikā ir svarīgi, ne tikai uzņemt locekli, bet pēc tam atgūt oriģinālo ānusa apkārtmēru, kas ar neelastīgiem muskuļiem ir grūti. Tas var novest pie fekāliju nenoturēšanu, kā ari citām problēmām, kā piemērām, hemoroīdi.

Vienmēr, pirms uzsākot kaut ko jaunu seksuālajā dzīve, ir svarīgi iepriekš konsultēties ar ārstu. Un atceraties zelta likumu, kas par daudz, tas par skādi!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X