Apmātā mīlestība

stalker-broken-window

Apmātā mīlestība – mīlestības paveids, kam piemīt maniakāli elementi, kad persona nepārtraukti domā par kādu, izjūt bezgalīgu vēlmi būt kopā. No šādas mīlestības rodas atkarība.

Ja vīrietis apmāti iemīlas kādā sievietē, viņš viņu uztver kā savu dzīves lielāko un vienīgo mīlestību. Nesaņemot pretī tādu pašu mīlestību, viņš sāk slikti justies un mocās neciešamās sāpēs. Šāda veida jūtas var būt arī starp pāriem, kas kaut kādu iemeslu pēc nevar būt kopā, bet to ļoti grib.

Apsēstās mīlestības cēloņi ir šādi:

Neaizsargātība – kļūdīga uztvere. Ja personai trūkst pašapziņas, viņš/a neizjūt dzīves patieso vērtību, to prieku, kas var novērst domas no satraukuma.

Bērnībā piedzīvotais

Sajūta, ka esi atšķirīgs/a

Mīlestības nevienlīdzība ( vecums, ekonomika, sociālais statuss, tautība un pieredze).

Šī ir tā mīlestība, kas ir tikai ilūzija (idealizējam partneri, fantazējam par kopā pavadīto laiku, visa uzmanība vērsta uz ārējo, bet ne rakstura īpašībām).

Apmāto mīlestību var iedalīt četrās fāzēs:

Iekāre (romantiskas domas, iemīlēšanās, fantāzijas).

Nervozitāte (nepārtrauktas domas par savu iekāres objektu, vēlme nepārtraukti komunicēt, greizsirdība, bailes, depresija, nervozitāte dēļ noraidījuma).

Apmātība (nepārtrauktas mīlas domas par mīlas objektu, aizmirstot apkārt notiekošo, komunikācija ar objektu, lai to kontrolētu, uzmākšanās, manipulācija, vēlme pēc uzmanības, pārspīlēti liela interese par objekta intīmo dzīvi).

Iznīcība (tukšuma sajūta, dziļa depresija, alkoholisms, dusmas, draudi).

Nekontrolēta apmātība var veicināt vajāšanu, izvarošanu, slepkavību, pašnāvību. Noteikti ir jāvēršas pie speciālista.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X