Ejakulācijas problēmas: kā palīdzēt?

sex pain

Dažiem vīriešiem ir problēmas ar erekciju, dažiem ar ejakulāciju. Daudzas sievietes noteikti priecājas, ka sekss būs ilgāks, tomēr sievietes, kas ir saskārušās ar seksu, kas ilgst ilgāk par 30 minūtēm, ir ļoti nogurdinošs. Tad ko lai dara?

Mēģini izzināt, kas par lietu

Iespējams, vīrieša dzīvē ir bijis kāds šoka moments, kas viņam neļauj tā pa īstam atslābināties.

Izzini viņa erotiskās fantāzijas

Pajautā viņam, kas patīk, ko vēlētos piepildīt, bet neceri, ka atbilde vienmēr būs atklāta, jo ir fantāzijas, ko dažkārt labāk paturēt pie sevis. Orālais sekss parasti ir viena no fantāzijām, kas ir viegli izpildāma.

Dažiem patīk vērot kā partnere masturbē, citiem anālā stimulācija. Centies saprast, kas tavai otrai pusītei patīk, kas viņu patiesi uzbudina.

Nesteidzies

Ir vīrieši kam patīk, ka sieviete stimulē locekli ar roku. Esi pacietīga, ja tas prasa kādu laiku. Labāk tam visam pieiet lēnām, nekā sasteigt un izgāzties.

Izvēlies pareizo pozu

Ātrākai ejakulācijai var palīdzēt tādas seksa pozas, kā „doggy style”, kur locekļa piekļuve ir dziļāka. Izmēģiniet vairākas pozas, un sapratīsiet kura būtu piemērotāka.

Esi saprotoša

Daudzi vīrieši jūtas nekomfortabli, ja sieviete paziņo, kas sekss nebija labs, netiki apmierināta, utt. Parasti iemesls nav vīrieša neprasme, bet gan traucējumi, kas ir zemapziņā, un kurus vajadzētu risināt.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X