Kāda tipa sievietēm dod priekšroku vīrieši

thin-woman-obese-woman-11100302

Vīrieši sapņo par modeļu tipa sievietēm, kurām ir seksīgi augumi, gari mati, lielas krūtis, tādas ar kurām var izrādīties sabiedrībā. Tomēr, līdzko runa ir par patīkamu laika pavadīšanu, komunikāciju, viņi dod priekšroku apaļīgākām sievietēm, jo ar viņām var sarunāties daudz augstākā līmenī.

Korpulenti cilvēki ir gultā kaislīgāki

Saskaņā ar Britu gultas ražotājiem Silentnight, 89% vīriešu priekšroku dod apaļākām sievietēm, nevis tām, ko sauc par „drēbju pakaramiem”.

56% uzskata, ka korpulentie vīrieši un sievietes ir daudz kaislīgāki gultā, un dod priekšroku intimitātei attiecībās.

Lai nu kā, ne tikai sekss spēlē svarīgu lomu, ar tādiem cilvēkiem ir patīkamāk būt kopā, un naktīs miegs ir labāks.

Slaidākiem cilvēkiem ir problēmas ar asinsrites darbību

Ir pierādīts, ka korpulenti cilvēki naktī guļ labāk nekā tievie. Tievie cilvēki mēdz vienas nakts laikā apgriezties pat desmitām reižu. Turpretīm apaļīgākie, tikai divas reizes, ne vairāk.

Eksperiments pierādīja, ka slaidie cilvēki pārsvarā cieš no matrača, jo dēļ sliktās asins cirkulācijas, ķermenis sāk sāpēt, un krampjos raut, kas neļauj mierīgi gulēt. Saskaņā ar Silentnight uzņēmumu, tas ir viens no iemesliem, kāpēc vīrieši tomēr dod priekšroku apaļām sievietēm – komforts, miera sajūta, augsts seksualitātes līmenis – ideāls partneris guļamistabā!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X