Kas padara sievieti frigīdu?

1-Coleen-1

Frigiditāte – novājināts vai pilnībā iztrūkstošs libido, nespēja seksuāli uzbudināties.

Reti kad tas skar vīriešus, biežāk sievietes. Tomēr, ir jāuzmanās lai nesajauktu frigīdu sievieti, no sievietes, kas nogurusi no ikdienas darbiem. Šādas sievietes ir seksuāli veselas, bet viņu aktivitāte ir atkarīga no ārējiem apstākļiem, gan fiziskiem, gan emocionāliem.

Frigīda sieviete, neatkarīgi no tā cik cieša ir viņas emocionālā saikne ar partneri, nespēj izjust seksuālo apmierinājumu, orgasmu, un pat seksuālo uzbudinājumu priekšspēles laikā. Šis te vēsums, ir dēļ samazinātā libido, lai gan fiziskais un garīgais stāvoklis ir pilnībā vesels. Šāda sieviete izvairās no seksuālā kontakta, pašai neapzinoties par esošajām problēmām. Viņai var šķist, ka tas ir normāli, un vienkārši sekss nav tāds kā vajag būt.

Par spīti frigiditātei, sievietei var patikt vīrieši, tie var šķist seksuāli pievilcīgi, un viņa pat var flirtēt. Nav nepieciešams šādām sievietēm atmest ar roku, jo par spīti savām problēmām, viņas var būt ļoti gādīgas sievas.

Frigiditāte var veicināt stresu vai citas slimības (hormonālos traucējumus, ginekoloģiskas problēmas, utt). Šajā gadījumā, sekss sievietei var sagādāt lielas sāpes. Lai nu kā, iemesls frigiditātei ir psiholoģiska rakstura faktori. Rupja vīrieša izturēšanās, bailes no grūtniecības, frustrācija, pat aborts.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X