Ko iegūst sievietes un vīrieši no seksa?

o-NOT-HAVING-SEX-facebook

Nav noslēpums, ka brīdī, kad sieviete, gan vīrietis vēlas seksu, partneris atradīs nevienu vien iemeslu, kāpēc, lai tam tomēr nenotiktu. Lai nu kā, pētījumi liecina, ka sekss ir lietderīgs. Tāpēc, kaislīgi mīlēties vai baudīt petingu ir svarīgi. Lūk, daži iemesli, kāpēc ar seksu vajadzētu nodarboties biežāk.

 

  1. Nostiprina imūnsistēmu. Pateicoties regulāram seksam, organisms ražo laimes hormonus, kas nostiprina visu imūnsistēmu. Pensilvānijas universitātes pētnieki, kas atrodas ASV, noskaidroja, ka studenti, kas regulāri 1-2 reizes nedēļā nodarbojas ar seksu, ražo pretvielas, kas palīdz izsargāties no slimībām.
  2. Samazina risku saslimt ar sirds slimībām. Tiek apgalvots, ka vīrieši, kas nodarbojas ar seksu vairākas reizes nedēļā, mazāk slimo ar sirds slimībām vai citām kaitēm. Tāpēc, rūpējaties par partnera veselību, un palutiniet viņu ar kaislīgiem mīlas brīžiem. Zinot, ka vīrieši ir milzīgi seksa piekritēji, nav ieteicams atteikties.
  3. Uzlabo miega kvalitāti. Ja lielāko nakts daļu vārties pa gultu un nevari aizmigt, nesteidzies skriet uz ārsta kabinetu pēc zālēm. Pats naturālākais veids, un bez blakusefektiem, ir nodarbošanās ar seksu. Jo biežāk, jo dziļāks miegs.
  4. Jauns partneris. Lai gan tas var šķist neticami, bet Edinburgas universitātes zinātnieki apgalvo, ka cilvēki regulāri mīlējas ap četrām reizēm nedēļā. Vecāki ļaudis pat šķiet 7-12 gadus jaunāki, kā patiesībā. Regulārs sekss, testosterons un estrogēns, kas tiek atbrīvots seksa laikā, atjaunina ķermeni. Sievietēm, kam bieži sekss ir maigāka āda un starojoši mati.
  5. Lavina elastība. Ja joga un citi elastības veicinoši uzdevumi nav jums pa prātam, neraizējaties. Jūs varat ievingrināt savu ķermeni ar dažādām seksa pozām, padarot to elastīgāku.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X