Sekss ar vairāk kā 20 sievietēm nāk par labu vīrieša veselībai

Young man with two women in bedroom

Kad runājam par vīriešu seksuālo pieredzi, bieži sievietes ir pārmetumu pilnas, ja daudzums pārsniedz cerēto. Tomēr, nevajag viņus nosodīt par to.

Liels daudzums seksuālo partneru, uzlabo vīrieša veselību. Tieši tā! Jo vairāk partneru vīrietim ir bijis, jo viņš ir imūnāks pret saslimšanu ar vēzi.

Parasti, ja runa ir par seksuālo partneru daudzumu vienam cilvēkam, tas liek aizdomāties par seksuāli transmisīvām slimībām. Protams, tik bieži mainot partnerus pastāv liels risks, ar kādu no slimībām saskarties, tāpēc, nekad neaizmirst par izsargāšanos.

Lai nu kā, Kanādas zinātnieki ir nākuši klajā iespējams pat ar šokējošiem rezultātiem. Vīrieši, kam ir bijis sekss ar vairāk kā 20 sievietēm, samazina prostatas vēža iespējamību par 28%, un parastā vēža iespējamību par 19%, nekā vīriešiem, kam ir bijusi viena seksa partnere.

Sekojoši, rodas jautājums par vīriešiem, ar netradicionālo orientāciju? Diemžēl rezultāti nav tik iespaidīgi. Prostatas vēža iespējamība pat dubultojas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X