Sievietes spēj mīlēt tikai vienreiz mūžā

mental-health-benefits-of-casual-sex-1096508-TwoByOne

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka jūtas, ko sauc par mīlestību, tipiski piemīt sieviešu kārtas pārstāvēm.

Un kā izrādās, patiesu mīlestību, sievietes var izjust tikai vienreiz mūžā. Visas pārējās jūtas ir banāla iemīlēšanās, seksuālā pievilcība un apbrīna.

Savā dzīves laikā, vīrieši var iemīlēties 5-8 reizes. Šāda atšķirība ir dēļ sieviešu gēniem – vēlme izveidot un saglabāt ģimeni, bet vīriešu instinktu vairoties.

Tāpat, zinātnieki ir noskaidrojuši, ka pat pašas romantiskākās un stiprākās jūtas nav ilgākas par četriem gadiem. Pie tā vainīgi ir tie paši gēni.

Viņi ir nākuši klajā ar faktu, ka sekss ar cilvēku ko mīli, sniedz vairāk priekšrocību, nekā tehniska iegribvu apmierināšana.

Tuvība starp cilvēkiem, kas mīl viens otru, samazina holesterīna līmeni

Ir pierādīts, ka sekss starp diviem mīlošiem cilvēkiem, samazina holesterīna līmeni asinīs. Turklāt, seksa laikā asinis uzsūc lielu daudzumu dofamīnu, kas uzlabo smadzeņu darbību, jo darbojas kā trankvilizatori.

Sekss – labākās zāles bezmiegam un depresijai

Turpretīm mehāniskais sekss stimulē oksitocīna un vazopresīna asptrādi organismā, kas palīdz absorbēt taukus. Citiem vārdiem sakot, gribi nomest lieko svaru, labāk nodarbojies ar sportu.

Lai arī kādu seksu jūs izvēlētos, ārsti norāda, ka tas ir labi cilvēka organismam, tā kā palīdz novērst vairākas smagas slimības.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X