Skaistas ādas noslēpums

c700x420

„Spogulīt, spogulīt, saki man tā, kura šajā pasaulē skaistākā?” Uz šādu jautājumu noteikti gribētos atbildēt, ka mēs paši. Tomēr, patiesība mēdz būt citāda, un parasti tas ir saistīts ar mūsu ādu, un tās problemātisko izskatu. Ko darīt, lai ieskatoties spogulī, tas parādītu to skaistumu, ko gribas redzēt?

Lai iegūtu skaistu un mirdzošu sejas ādu, ir svarīgi dzert daudz ūdeni. Tā varētu šķist, tomēr, realitātē ir nedaudz citādāk. Pārlieku liels daudzums šķidruma, var sniegt pretēju efektu. Svarīgi, ir visu darīt ar mēru, un apvienot ar citiem palīgrīkiem. Tātad, kas padara mūsu ādu skaistu?

  • Atsakies no cukura, vai vismaz samazini tā daudzumu. Parlieks cukura daudzums organismā, izdala kolagēnu, kas veicina ādas iekrišanu un pelēka toņa veidošanos.
  • Atsakies no pārlieku taukainu un skābju saturošu produktu lietošanas. Šie produkti uztur lipīdus, kā rezultātā rodas pūtītes un sausa āda.
  • Lieto vairāk vitamīnu C. Neatkarīgi kādā veidā jūs to uzņemsiet, caur zālēm, pārtiku, utt., tas palēlinās šūnu izmaiņas, kā ādas pigmentāciju un grumbu rašanos.
  • Ādai ir nepieciešams auksts ūdens. Protams, patīkamāk ir gulēt karstā vannā, tomēr ar to labāk neaizrauties.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X