Vai orālais sekss ir labs sievietei?

oral-sex-cancer-

Uzskats, ka orālais sekss nesniedz nekādu labumu sievietēm, ir tikai mīts. Ir pat vairāki pagalvojumi, ka orālais sekss pat ir labs sievietes veselībai, protams, tas ir jāizlemj katram, pašam, ticēt vai nē.

Apgalvojums Nr.1.

Orālais sekss ne tikai sagādā baudu, bet ir labs veselībai. Sperma satur daudz mikroelementu, kā piemērām, kalciju, kam piemīt tāda spēja, kā atjaunot emalju un stiprināt smaganas. Ja ar orālo seksu nodarbosities vismaz 2 nedēļā, tas samazinās trūdēšanas procesu par 40%.

Apgalvojums Nr.2.

Vīriešu sperma satur tādus aktīvus elementus, kā prostaglandīns, kas palīdz ražot sievišķo hormonu estrogēnu, kam pateicoties uzlabojas ādas veselība, piedod matu krāsai skaistumu un apjomu, kā arī palielina krūšu un gurnu apjomu. Jāatceras, ka tas ir iespējams tikai tad, ja spermu lieto iekšķīgi. Orālais sekss lieliski sadedzina kalorijas, 26 minūšu laikā tu sadedzināsi tika daudz kaloriju, ka viena vidēja lieluma pica.

Apgalvojums Nr.3.

Lipīdiem, kas atrodas spermā, ir dziedējošas īpašības. Tās īpaši ir nepieciešamas pacientiem ar gastrītu un kolītu. Tāpat, tas ir ieteicams turpmākai grūtniecībai. Pirms mēģinājuma kļūt stāvoklī, ārsti iesaka 3 nedēļas praktizēt morālo seksu. Protams, nav obligāti sperma jārij, jo tiks nelietderīgi iztērēta. Lai gan Anglijā pētnieki uzskata, ka orālais sekss ir bīstamāks par smēķēšanu, jo tas var veicināt kakla vēzi. Tāpēc vienmēr atceries, kas par daudz – tas par skādi!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X