Zinātnieki: sekss nav obligāts

2567b5fd4d9114bf_eat-yoga.preview

„Jums nav partneris/e? Tā nav problēma,”apgalvo Britu zinātnieki. Viņi uzskata, ka cilvēki var dzīvot bez seksa, un to arī pamatoja.

Kā noskaidrojās, seksa laikā ķermenis izdala tādus hormonus kā dofamīnu un serotonīnu, kas paceļ garīgo un veicina apmierinājumu. Visiem ir labi zināms, ka sekss ir labākais stresa noņēmējs, un tā laikā tiek ražots hormons endorfīns, kas plašāk zināms, kā laimes hormons.

Britu zinātnieki ir noskaidrojuši, ka baudu gūt var arī no dabas dotiem produktiem. Piemērām, kā alternatīvu, var izmantot diētu, kur palielina serotonīna līmeni. Šajā diētā ietilpst banāni, šokolāde, zivju eļļa, piens. Tāpat, šī hormona līmeni var palielināt lietojot alkoholu, bet iedarbība ir īslaicīga.

Dofamīna līmenis organismā paaugstinās pateicoties ēdienam ko ēdam. Tā līmeni var biežāk palielināt ēdot ēdienu, mazāk nodarbojoties ar seksu. Tāpat, ir ieteicams doties iepirkties, jo bauda un prieks, ko izjūtam iepirkšanās laikā, palielina uzbudinājumu organismā.

Ir pierādīts, ka endorfīna līmeni var palielināt daudz smejoties un nodarbojoties ar sportu.

 Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X