69 pozas baudas kods

0550248405

Vai 69 ir jūsu mīļākais skaitlis? Es nejautāšu kapēc, bet zinu ka ir.

Parunāsim par perfekto baudu, un kā to pacelt jaunā līmenī.

Sievietes – vispirms. 69 poza ir ļoti kaislīga, ka vīrieši kulmināciju sasniedz atrāk kā sievietes. Ieteikums, vīrietim uzsākt pirmajam, pēc tam pāriet pie abpusēja apmierinājuma.

Kā labāk – augšā vai apakšā? Tradicionāli, 69 pozā sieviete ir augšā, tomēr vietas var pamainīt, lai piedotu asumu savām erotiskajām spēlītēm. Vīrietim atrodoties augšpusē, var labāk kontrolēt sievieti. Koncentrēties uz paša veiktām darbībām. Sniegt intensīvu baudu ar mēli. Un tieši to pašu sieviete var darīt ar vīrieti.

Darbības ar rokām. Stimulācija ar muti ir tikai puse no baudas. Lai arī cik ļoti jums patīk vienam otru apmierināt ar muti un mēli, ņemiet arī palīgā rokas. Abi, vai viens no jums noteikti sasniegs neaizmirstamu baudu.

Spēle ar spilveniem. Izvēloties seksa pozu, nekad neaizmirstiet par komfortu. Dažkārt var kļūt neērti atrodoties ilgāku laiku vienā un tajā pašā pozā. Kā palīgu var izmanto spilvenu. To var novietot vietās, kur ir lielākais diskomforts, to var izmantot kā stuti.

Sānu trieciens. Vēl viena iespēja, kas padara 69 pozu daudzveidīgāku ir sānus guļa. Kad partneri nav viens uz otra, bet atrodas guļus uz sāniem viens otram pretī. Tas ir ne tikai kārtējais seksa paveids, bet ir ļoti komfortabli un atbrīvojoši.

Es – tev, tu – man. Vienlaicīgi dot un saņemt ir lieliski, tomēr ne vienmēr tas ir iespējams. 69 poza ir viena no tām, kur vienam partnerim ir vairāk jādod un otram jāizbauda. Bet, to var darīt uz maiņām, tāpēc parādā nepaliks neviens.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X