8 gudrības kļūt neaizmirstamai

Girl-and-food

Piedāvājam nelielu ieskatu tajā, ko vīrieši savās sievietēs uzskata par patiesi neaizmirstamu.

  1. „Manas dzimšanas dienas laikā, mana draudzene paņēma kūkas gabalu, ar to iezieda visu ķermeni un palūdza man to nolaizīt ar mēli. Patiesi aizraujoši.” Rimas, 27 gadi.
  2. „Viņa uzkāpa uz manis, sāka dejot striptīzu, ik pa laikam orāli apmierinot manu ķermeni, pietam visu varēju vērot spogulī, kas atradās mūsu priekšā.” Džons, 22 gadi.
  3. „Seksa laikā mana draudzene bieži mēdza teikt, ka nav uz pasaules labākas vietas kur gribētu atrasties, kā šeit pie manis. Neaizmirstami.” Pauls, 22 gadi.
  4. „Skūpstoties, mana draudzene mēdza iebāzt savu roku savās biksītēs un masturbēt. Satriecoši!” Simas, 23 gadi.
  5. „Es nevēlos būt uzbāzīga, bet tavs loceklis ir satriecošs.” Markuss, 28 gadi.
  6. „Mana draudzene mēdza uzfilmēt pornogrāfiska rakstura filmiņu ar sevi galvenajās lomās, un mēs to kopā skatījāmies.” Justs, 24 gadi.
  7. „Orālā seksa laikā, kāda meitene pateica, ka sūkāt manu locekli ir daudz patīkamāk, kā sekss ar mani pašu.” Tomass, 25 gadi.
  8. „Sekas laikā kāda meitene runāja par savām erotiskajām fantāzijām ar mani un vēl vienu meiteni. Uzbudinoši.” Sels, 27 gadi.

Eksperimentējiet un izbaudiet seksu!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X