Bārs masturbēšanai

love-joule-shibuya-a-tokyo-o0480037312316929127-611248

Love Joule – pasaulē pirmais bārs, kur sievietes var brīvi masturbēt. Šis bārs atrodas Tokijā, un ir plaši pazīstams visā pasaulē ar to, ka alkohola pildītu pudeļu vietā, atrodas dažādas krāsainas seksa rotaļlietas.

Sieviešu masturbācija pat mūsdienās ir salīdzinoši aizliegta tēma, par kuru tā īsti neviens nevēlas runāt. Attiecīgi, šādā situācijā un vidē, šāds klubs kļuva pa sensāciju.

Megumi Nakagawa – kluba īpašnieks, apgalvo, ka klubs ir domāts dāmām, kur viņas var sanākt kopā un atklāti runāt par masturbēšanu, savu seksuālo dzīvi, problēmām un seksuālo apmierinājumu.

Viņš nenoliedz iespēju, ka nākotnē būs pieejamas arī grupveida masturbēšanas sesijas, radot tam nepieciešamo vidi un apstākļus.

Starpcitu, bāram ir sava politika- vientuļiem vīriešiem ieeja ir aizliegta. Vīri var iekļūt tikai tajā gadījumā, ja sievas atļauj doties līdzi. Ja vīrs ierodas viens pats, viņš paliek aiz durvīm.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X