Futbols nostiprina seksuālo dziņu

1

Vācu zinātnieki izanalizēja 70 pārus, un noskaidroja, ka futbola skatīšanās laikā aug seksuālā vēlme.

Kā noskaidrojās, vislielākais testosterona līmenis vīrieša organsimā palielinās, kad viņa komanda iesit bumbu pretinieka vārtos. Attiecīgi, pieaug vīrieša uzbudinājums, kas skaidrojams ar ar milzīgo enerģijas pieplūdumu, kam kaut kur ir jāpazūd.

Pētījums pierādīja, ka sievietes jūtas saviļņotas ar emociju pārpildītajiem vīriešiem spēles laikā. Vienīgais, jums labāk neatrasties vietā, kur ir savākušies vairāki viena šī mača piekritēji, tas noteikti nenāks par labu jūsu abu vakara noskaņai.

Labas ziņas abiem dzimumiem: 41% vīriešu un 35% sieviešu atzina, ka ļoti labprāt pavada laiku kopā ar savu partneri skatoties spēles. Kas pilnīgi sagrauj priekštatu, ka Futbola Čempionāta laikā, attiecības starp sievieti un vīrieti kļūst vēsas.

Turpretīm Amerika ir konstatēts, ka pāros uzvirmo emocijas, skatoties komēdijas. Viņi uzskata, ka tā ir īsta pāru terapija un sniedz nepieciešamo relaksāciju starp partneriem. Iemesls tam, ir vitamīni, ko saņem organisms smieklu laikā. Tāpēc, šo filmu laikā necenšaties apslēpt savas emocijas, bet ļaujiet vaļu smiekliem, tas noteikti paildzinās jūsu dzīvi.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X