Kā nodejot striptīzu: praktiski ieteikumi

women-gezelschap

Striptīzs – lieliskākais vīriešu pavedināšanas veids, it sevišķi, ja sieviete prot dejot. Sievietes, kas to nekad nav iepriekš darījušas var uztraukties, vai viņas partnerim tas patiks, vai pratīs nodejot pietiekami pavedinoši. Tomēr, nav iemesla. Pat ja neko neziniet par striptīzu, šeit būs daži ieteikumi, kas noteikti palīdzēs.

  1. Vienmēr noderīgs ir treniņš. Pamēģiniet padejot spoguļa priekšā. Iztēlojaties, ka dejota ar partneri, veiciet lēnas, erotiskas kustības.
  2. Striptīzam, izvēlaties atbilstošu gaismu, kas liks jums justies ērti.
  3. Pārliecinieties, lai jūsu āda ir gluda un starojoša. Ja vajag, izmantojiet ķermeņa eļļu vai losjonu.
  4. Izvēlieties seksīgu apakšveļu. Nav noslēpums, ka vīriešiem patīk zeķes un prievītes. Par seksīgu krāsu tiek uzskatīta – sarkana un melna.
  5. Izvēlieties apģērbu ko viegli novilkt. Vēlams iejusties kādā tēlā – skolniece, medmāsiņa, stjuarte, utt.
  6. Izvēlieties atbilstošu mūziku. Visu laiku iecienītākais gabals ir „You can leave your hat on”, bet tā ir gaumes lieta, izvēlieties mūziku, pie kuras jums viegli kustēties. Tai jābūt lēnai un jutekliskai.
  7. Dejojot nedrīkst aizmirst par acu kontaktu. Dejas laikā cieši skatieties drauga acīs, tas radīs spriedzi.
  8. Dejojot, pieskarieties sev. Glāstiet savu ķermeni, tas partneri uzbudinās.
  9. Izģērbšanās vienmēr jāsāk no augšas. Lēnām, pa apģērba gabalam metat savam partnerim, tikai nekādā gadījumā kurpes, vai ko smagu, kas var būt sāpīgi.
  10. Kad esat palikušas tikai vienās biksītēs, ejiet pie partnera un dejojiet ap viņu, bet neļaujat partnerim pieskarties. Tas viņu darīs traku.

Protams, vienmēr palīdzību var lūgt profesionālim, kas palīdzēs apgūt īstās kustības.

Esat radošas!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X