Kad drīkst noskūpstīt meiteni?

slickfirstkiss_Large

Lieta tāda, ka vīrieši neizprot sievietes ķermeņa valodu. Sievietes to saprot 10 reizes labāk. Sievietes saprot mājienus, bet vīrietim ir jānorāda.

Vai tu zini, ko nozīmē žests – uzsitiens pa plecu? Domāju, ka nē. Tas ir spilgts paraugs intereses izrādīšanai. Tāpēc, ja nav interese, labāk nepieskaries. Vīriešiem ir ļoti stipra loģiskā domāšana, kas sievietēm nav tik izteikta, tas izskaidro kāpēc sievietes ir tik viegli apvārdot. Pietiek ar pāris jaukiem vārdiem, un viņas kūst. Sievietēm ir svarīgas emocijas, flirts.

Kad tad īsti sniegties pēc skūpsta? Kā saprast pareizos mājienus, un nedabūt pļauku sejā? Galvenais ir acu kontakts – ciešs acu skatiens, vai viņa ļauj sev pieskarties, ir pati nedaudz koķeta. Tavs nākamais solis – lēnām izlaid roku cauri viņas matiem, nesteidzoties tuvojies viņas sejai, tik tikko pieskaroties viņas lūpām, novērojiet reakciju. Galvenais to visu nedarīt strauji un uzspiesti. Vai viņa sniedzas pretī? Vai sejā ir redzams smaids? Ja viņa ir izvairīga, un saglabā cietu seju, labāk atkāpies. Tomēr, nav iemesls panikai, iespējams viņa vēl nav gatava un jādod mazliet vairāk laika. Turpiniet flirtēt, un iespējams viņa pati spers pirmo soli.

Jāņem vērā arī fakts, kur atrodaties. Vai tā ir kāda intīmāka gaisotne, vai publiska vieta. Iespējams nedaudz romantiskākā vidē viss noritētu plūstoši, bet publiskā vide rada diskomfortu. Tomēr visam ir risinājums, atrodoties vietā kopā ar draugiem vai paziņām, palūdz viņu paiet nostāk, lai pakomunicētu. Tā ir lieliska iespēja noskūpstīt. Pirmo skūpstu labāk ieturēt nevainīgu, maigu un īsu. Ja nonākat pie otrā skūpsta, tad ieteicams ļauties nedaudz kaislei.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X