Kaislīgs sekss pēc strīda

1528478180_archive___18_horas_de_orgasmos__Esta_pareja_lo_consigue__y_este_es_su_secreto

Dažiem pāriem pēc vētraina strīda ar partneri patīk nodarboties ar seksu – tas ir iemesls salabt, tas palīdz uzlabot, nogludināt attiecības. Psihoterapeiti un seksologi jau atraduši izskaidrojumu, kāpēc salabšanas sekss ir jutekliskāks un uzbudina vīrieti un sievieti.

Atsvešināšanās no partnera

Dažreiz pāris strīdas, lai distancētos no savas otrās pusītes. Konflikta laikā partneris kļūst par svešinieku, emocionāli attālinās, bet intīmas attiecības ar jaunu partneri vienmēr ir interesantas. Šeit sava nozīme ir arī iekarošanai, intrigai.

Visvairāk salabt ar seksa palīdzību patīk vīriešiem. Pēc partneres attālināšanās viņi no jauna izjūt kaislību, vētrainas emocijas. Kāpēc vīri speciāli izmanto šo metodi? Jo garlaicīgi, laulības dzīve ir apnikusi, gribas nevis vienveidīgu dzimumaktu, bet spilgtas sajūtas.

Nērona sindroms

Lielākā daļa psihologu ir pārliecināti: seksuālo uzbudinājumu var pielīdzināt agresijai. Interesanti, ka imperators Nērons, lai uzbudinātos, speciāli gultā aizvainoja savas partneres, tādā veidā it kā attālinoties no viņām un tāpēc izjūtot stipru iekāri. Ja tic pētījumiem, gandrīz 10% vīriešu rīkojas tāpat. Protams, vairumā gadījumu tas attiecas uz vīriešiem, kuriem ir samazināta potence. Viņiem skandāls ir sava veida viagra, jo pēc tā asinīs nonāk pietiekams daudzums testosterona un adrenalīna. Ar šādu spēli tiek stimulēts hormonālais pieplūdums. Žēl, ka stiprais dzimums ne vienmēr saprot: sievietes mīl maigumu un skaistus vārdus, nevis rupjību.

Atbrīvošanās no negatīvām emocijām

Bieži viens partneris ir temperamentīgs, bet otrs vispār negūst baudu. Lai rastos seksuāla vēlme, viņam vajag nolaist tvaiku, izspēlēt skandālu. Tādā veidā mazinās sasprindzinājums un parādās virkne citu jūtu. Daži nevar saprast, kāpēc viņiem nepieciešamas atbrīvoties no agresijas, lai būtu satriecošs sekss. Tāpēc sāk nepārtraukti provocēt strīdus.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X