Lielākas krūtis, labāks sekss?

pZ2ZpqabkaOYqA

Lielākā daļa sieviešu atzīst, ka pēc krūšu palielināšanas, uzlabojās viņu seksuālā dzīve. Protams, tās ir atsevišķas sievietes, un pilnībā pēc tā vadīties nav iespējams. Tad kā ir patiesībā?

Uz šo jautājumu varētu atbildēt Brazīliešu zinātnieki. Ir daļa, kas apgalvoja, ka lielās krūtis, uzlaboja viņu seksuālo dzīvi, tomēr runājot par mākslīgajām krūtīm, daudzus vīriešus atgrūda strijas, kas tika atstātas pēc operācijas.

Tika veikts pētījums, kurā iesaistījās 45 sievietes, ar domu palielināt krūtis. Pirms operācijas, sievietēm bija jāaizpilda anketa (par savu seksuālo dzīvi, utt).

18 mēnešus pēc operācijas, sievietēm atkal bija jāatbild uz tiem pašiem jautājumiem. Kā izrādījās 36 no 45 sievietēm, seksuālā dzīve uzlabojās. Citām, nekas nemainījās, jo operāciju rezultātā radās strijas. Iemesls tam, pārlieku lielie silikoni, kas nebija atbilstoši uz to brīdi esošajam izmēram.

Tas ir tikai loģiski, ka sievietes vairāk izbauda seksu, jo jūtas apmierinātākas ar savu ķermeni. Itsevišķi, ņemot vērā faktu, ka izšķiesta tika daudz naudas.

Un kā tev šķiet?Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X