Sekss mašīnā

vtuafpoavguzvyo5vnm6

Pēc statistikas ¾ Amerikāņu ar seksu nodarbojas mašīnā. Domāju, arī mūsu latvieši bauda šādus priekus, tikai kāpēc? Kas seksam mašīnā ir tik īpašs?

Sekss mašīnā paver plašu klāstu ar iespējām, kur un kādā pozā ar to nodarboties. Ņemiet vērā zemāk norādītos ieteikumus, un beigas noteikti būs laimīgas.

Pārliecinies, lai sēdekļi mašīnā ir tīri un sakopti.

Gribi vairāk romantikas? Nedomā, ja sieviete parakstās uz seksu mašīnā, tev nav jārada romantisks noskaņojums. Piedomā pie dekorācijām, atmosfēras radīšanai.

Novieto mašīnu tālāk no citu acīm, kādā drošā vietā, kur neviens jūs netraucēs, kā arī paši neradīsiet prolēmas citiem. Vislabāk izvēlēties nakts stundas, kad apkārt mazāk cilvēku klīst.

Mūziku noskaņai? Tikai neaizmirsti noslāpēt motoru, jo citādi nāksies mājup doties ar kājām.

Izlemiet, kur nodarbosieties ar seksu, priekšējos sēdekļos vai aizmugurējos. Ja ir iespējams nolaidiet tos, lai varētu pilnībā atbrīvoties un ļauties seksa rotaļām.

Novilktās drēbes novietojiet uz brīvi esošajiem sēdekļiem.

Izvēlaties ērtāko seksa pozu.

Tomēr paturi prātā, ka tam ir jābūt ar romantikas pieskaņu.

 

Cik ilgi vajag līdz orgasmam?Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X