Sekss mīlot – patīkami

dbb56afea333335a_shutterstock_136921391.xxxlarge_2x

Nesenie pētījumi ir norādījuši, ka cilvēkiem, kas meklē seksuālo apmierinājumu, vispirms ir jāsaprot, kāpēc vispār nodarbojas ar seksu.

Kā izrādījās, gan sievietes, gan vīrieši, lielāku baudu gūst, attiecību un mīlestības vadīti.  Mazāku baudu viņiem sagādā materiālās vērtības un panākumi.

Pētījumā piedalījās 544 seksuāli aktīvas personas. Atšķirība starp sievietēm un vīriešiem bija ļoti minimāla. Aptuveni 90% bija heteroseksuāļi. Visi jautājumi bija saistībā ar seksuālo apmierinājumu un tā iemesliem.

Dalībniekiem, tika iedots garš saraksts ar iespējamiem iemesliem – satraukums, kaisle, izpausme, atriebība, stresa mazinātājs, sociālais statuss, pašcieņa, orgasms, kaloriju dedzinātājs, jaunu tehniku apgūšana, mīlestība, saistības, un daudzi citi.

Mīlestība un saistības ir galvenie iemesli abiem dzimumiem. Pretēji, ne tik ļoti patīkami bija materiālo vērtību gūtie labumi.

Saskaņā ar zinātniekiem, dalībnieki tika izvēlēti nejauši, tāpēc rezultāti atbilst tuvu reālajai situācijai.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X