Sievietes arvien biežāk ļaujas mīlas trīsstūrim

choose-between-two-guys-800X800

Pēdējā laikā veikto pētījumu rezultāti norāda uz to, ka vīrieši vairāk uztraucas par attiecībām un to reputāciju, toties sievietes biežāk iesaistās dažādās afērās, tai skaitā attiecības ar vairākiem vīreišiem vienlaicīgi.

Aptaujā, kurā piedalījās 2000 personu, ceturtdaļa sieviešu vismaz vienu reizi ir ļāvušās attiecībām ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi. Toties vīriešu vidū bija tikai 15%, kas bija pārkāpuši attiecību slieksni.

18% gadījumā, šādas attiecības tika uzsāktas iepazīstoties sociālajā vidē, kā piemērām, Twitter vai Facebook.

Tāpat, aptaujas rezultāti lika secināt, ka vismaz puse domā, ka ir iespējams mīlēt vairākus cilvēkus vienlaicīgi (runa nav par ģimeni, bērniem).

Šāda attiecību shēma biežāk ir bagāto vidū, un retāk starp mazākas algas pelnītājiem.

Attiecību psihologs, Joe Hemmingsas, apgalvo, ka vīriešiem attiecībās patīk būt galvenajiem maldinātājiem, ko vada kaisle, iespēja un izdomātas tiesības uz varu pār sievieti. Tāpēc, ir ļoti grūti pamanīt kaut kādu attiecību īpašu pieeju attiecībām.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X