Sievietes var sasniegt orgasmu ar domu spēku

tumblr_mijiof1k4D1r5as6qo1_500

Kā izrādās, sievietes var sasniegt orgasmu vien ar savu domu spēku! Cītīgi piedomājot un vadot savu iztēli, var sasniegt jaunus baudas līmeņus.

Zinātniekos vienmēr ir radījis interesi apgalvojums, ka sievietes var sasniegt orgasmu ar domu spēku, bez jebkāda fiziska kontakta. Un tagad tas patiesi ir apstiprinājies.

Dažus gadu atpakaļ zinātnieki veica pētījumus ar sievietēm, kas patiesi notiek ar viņām orgasma laikā. Liela uzmanība tika pievērsta viņu smadzenēm.

„Baudas centrs(kas ir atbildīgs par orgasmu), kā izrādās vienādi darbojas, gan fiziska kontakta laikā, gan vienkārši domās iztēlojoties fizisku tuvību,”apgalvo zinātnieki.

Visas pētījumā iesaistītās sievietes, guva baudu, bet katra savā veidā. „Dažas no daiļā dzimuma izmantoja elpceļus un iztēli, citas fantāziju uniegurņa muskuļus.”

„Dažas sievietes patiesi iztēlojās erotiskas ainas, bet tajās lielāko ties dominēja romantika. Viņas iztēlojās, piemērām, jūru, viļņus atsitoties pret ķermeni.”

Kā pētījumi pierādīja, orgasms nav tikai patīkamas izjūtas.

„Sievietes organisms ir fenomens, tām ir milzīgs spēks pār savu ķermeni un emocijām. Tas, kas notiek viņu galvās var būt lietderīga informācija, seksuālam apmierinājumam, kā arī labs palīgs pret depresiju un sāpēm,”apgalvo zinātnieki.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X