SMS stiprina seksuālo tieksmi

tex650x433

Britu zinātnieki izveidoja aptauju, kā laikā tika noskaidrots, ka mūsdienu tehnoloģijas palīdz uzlabot privāto un intīmo dzīvi. Īsziņas telefonā pēdējā laikā kļūst par arvien lielāku daļu pāra seksuālajās attiecībās.

Pats lielākais pluss saziņā caur SMS – partneri nav aci pret aci

Saskaņā ar psihologiem, šāda veida saziņa ir tipiska sievietēm, kas pēc dabas ir koķetas. Tādējādi, nekāds pārsteigums nebija, kad aptaujas laikā noskaidrojās, ka 47% sieviešu ļoti labprāt koķetē caur SMS. Turpretīm vīrieši, tikai 14%. Tās lielākais pluss, nav nepieciešams partnerim skatīties acīs, kadraksti intīma rakstura ziņas.

Intīma rakstura īsziņas, var uzbudināt partneri, un nepacietībā viņam likt gaidīt vakaru, kas galu galā pāraugs kaislīgā mīlas naktī. Zinātnieki apaglvo, kā šāda veida flirts ir ļoti populārs starp pāriem, kas jau vairākus gadus ir kopā, lai uzfrišinātu savas attiecības.

Protams, ir arī savi mīnusi

Lai neradītu kādas problēmas un pārpratumus, seksuāla rakstura ziņas un attēlus, pēc sarakstes vajadzētu izdzēst no tālruņa atmiņas. Tādējādi, izvairoties, ka svešas acis to varētu redzēt. Pirms ar partneri sāc dalīties šāda veida ziņās, uzzini, vai viņš ko tādu atbalsta.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X