Šokolāde uzlabo seksu?

women-eating-chocolate-1024x683

Jau no seniem laikiem tiek uzskatīts, ka šokolāde veicina uzbudinājumu sievietēs. Ir veikts pētījums, kurā apstiprinājās, ka sievietes, kas regulāri ēd šokolādi ir daudz dzīvīgākas un seksā ar lielāku apetīti.

Par nožēlu sievietēm, šokolāde neatstāj nekādu efektu uz vīrieša potenci. Bet vīrieši var izmantot šokolādi kā palīgu erotiskai noskaņai, un tur pat atrunas par gavassāpēm nelīdzēs, jo šokolāde tās novērš.

  • Kakao šokolādes sastāvā ir jābūt vismaz 70%. Citās šokolādēs ir pārāk daudz eļļas un cukura, kas mazina apetīti.
  • Šokolādi ieteicams ēst nedēļu pirms mēnešreizēm. Katru dienu pa 50 g melnās šokolādes. Tas palielina serotonīna līmeni organismā, kas regulē noskaņojumu, miegu, seksualitāti un mazina aizkaitinājumu.
  • Apēd pāris gabaliņus pirms seksa. Tas atbrīvo endorfīnus, kas palīdz daudz ātrāk atbrīvoties un justies pārliecinātākai.
  • Paspēlējaties ar šķidro šokolādi – uzklāj uz atsevišķām ķermeņa daļām sev vai partnerim. Tas būs jauki, erotiski un jautri.
  • Un protams, tā jāēd katru dienu. Ja nepatīk tīrā veidā, ēd ar pildījumu vai riekstiem. Tāpat, var aizstāt ar šokolādes desertiem un dzērieniem.

Svarīgi zināt:

  • Pretēji melnai šokolādei, baltā nevairo seksuālo tieksmi.
  • Ja esat uz diētas un skaitāt kalorijas, bet gribat izmēģināt šokolādes sniegtos labumus, vairāku mēnešu garumā, katru dienu, varat apēst pa vienam gabaliņam šokolādes.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X