Valdonīgas sievietes

maxresdefault

Amerikāņu psihologi pievērsušies vīriešu gaumes pētījumiem – izrādās, ka arvien biežāk vīrieši izvēlas valdonīgas un karjerā daudz sasniegušas sievietes. Jo veiksmīgāka izrādījusies sievietes karjera, jo tīkamāka šāda dāma ir 60 % aptaujāto vīriešu. Tā par pētījumu vēstī interneta mediji.

Pētnieki secinājuši, ka maigās mājsaimnieces vai pūkainās draudzenītes tēls vīriešu apziņā atvirzās uz mazāk nozīmīgām vietām. Seksuāla, veiksmīga un valdonīga – lūk, kāda sieviete interesē mūsdienu vīriešus vecumā no 30-35 gadiem (67% no aptaujātajiem vīriešiem) un vīriešus vecumā no 35-37 gadiem (73% aptaujāto).

“Aptaujātos vīriešus pievelk valdonīgo lietišķā tipa sieviešu nepieejamība” – tā pētījuma rezultātus komentējis psihologs Džo Barnets. Iespējams, šādas vīriešu gaumes izmaiņas ir veicinājušas ekonomiskās grūtības – acīmredzot viņi labprāt iekārtotos šādu turīgu sieviešu paspārnītē.

Taču, protams, ka joprojām eksistē vīrieši, kas nav alkatīgi, taču viņi ir mazākumā. 40 % aptaujāto atzina, ka sievietes sociālajam stāvoklim viņu acīs nav īpašas nozīmes. Tad kādas īpašības vīrieši savās sievietēs novērtē visaugstāk? Tas ir dzīvesprieks un saimnieciskums.

Interesanti secinājumi parādījušies, kad pētnieki veica šādu pat pētījumu sieviešu vidū. Atklājās, ka rezultāti ir gandrīz identiski. 60% sieviešu kā prioritāti partnera izvēlē norādīja tā sociālo statusu. Aiziet uz kino, nopirkt sievietei nedārgas rotaslietas – tas nebūs īstais ceļš uz šādu sieviešu sirdi.Pētījums veikts Amerikā, vai un kādas šeit varētu vilkt paralēles ar Latvijas situāciju – nav zināms.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X