10 brīdinājuma zīmes, ka nav vērts doties uz otro randiņu

couple-on-a-date

Doties pirmo reizi uz randiņu, ir drosmīgs solis. Tev nav ne jausmas, kas tas par cilvēku – slepkava, pkāds pervers tipiņš, utt. Lai nu kā, pirmais randiņš ir reti veiksmīgs, vai nu viens pārāk daudz runā, vai klusē, saruna ir pārāk garlaicīga, vienkārši nav savstarpējas ķīmijas.

Diemžēl situācijas mēdz būt sarežģītākas. Dažkārt randiņš var šķist diezgan labs, tāpat kā vīrietis, bet līdz galam nav skaidrības.

Lai ieviestu kādu skaidrību, ir dažas metodes, kas var palīdzēt noskaidrot, vai ir jēgas otram randiņam. Lūk, 10 norādes, kam būtu jāpievērš uzmanība.

  1. Atstāj mazu dzeramnaudu. Šādi cilvēki parasti ir savtīgi. Nav jāatstāj milzīgas naudas summas, bet būtu vēlams nedaudz vairāk par 10%.
  2. Vecākus sauc par „mammīti” un „tētuku”. Liela daļa vīriešu tā dara, un sievietes tas tracina.
  3. Izrāda necieņu pret bijušām draudzenēm/sievām. Mums visiem ir pagātne, kāds ko atstājām, kāds ko sāpinājām. Tomēr gudri cilvēki, mācās no savām pagātnes kļūdām, un cenšas tās nepieļaut tālākajās attiecībās. Tādi, kas nemācās no savām kļūdām un ar ļaunu piemin savu pagātni, nav otrā randiņa vērti.
  4. Rupji izturas pret viesmīli. Jebkurš vīrietis, kas izturas rupji pret apkārtējiem, izturēsies rupji arī pret tevi. Esi uzmanīga!
  5. Nelasa grāmatas. Sarunas laikā pajautā, vai viņš lasa kādu grāmatu, vai pēdējā laikā kādu ir izlasījis. Ja viņš klusē, tas jau kaut ko nozīmē. Lielākai daļai sieviešu patīk, ja vīrieši lasa grāmatas savam priekam. Pat ja šīs grāmatas, nav romāni, bet gan zinātniskā fantastika, pat ja dažreiz tās netiek izlasītas līdz galam, sievietēm patīk zinātkāri vīrieši.
  6. Smēķē. Mūsdienās, smēķēšana ir nepiedienīga un rupja. Nav nozīmes cik vīrišķīgs ir viņš, ja atļaujas tavā klātbūtnē smēķēt un bojāt tavu veselību, nav tava laika vērts.
  7. Nenodarbojas ar sportu. Šis punkts neattiecas uz visiem, jo daudzām sievietēm tas nav būtiski. Bet ir daļa sieviešu, kas gribētu, lai vīrietis nodarbojas ar sportu, vismaz tik daudz cik viņas.
  8. Noniecina sievietes. Neviena sieviete negribētu atrasties situācijā, kur vīrietis izsmej, vai izrunājas par citas sievietes formām, izskatu, attieksmi. Tas ir pazemojoši.
  9. Neinteresē notiekošais pasaulē. Ja vīrietim nav ne jausmas, kas aktuāls uz doto brīdi notiek sabiedrībā, un nespēj iesaistīties sarunā, nav vērts.
  10. Nekad nav ceļojis, nav hobiju un interešu. Ceļošana norāda uz zinātkāri. Ar vīrieti, kas nekad nav ceļojis, vai nevēlas to darīt, kopā nākotni nesaplānosi.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X