10 pazīmes, kas liecina, ka esi neatkarīga

shutterstock_149278817

Cik esmu runājusi ar draugiem, mēs sievietes esam lielākais bieds, it sevišķi tad, kad esam neatkarīgas no vīrieša.

Lūk, 10 lietas, kas liecina par neatkarīgu sievieti.

  1. Randiņš tuvojās beigām, vīrietis mani pavada līdz durvīm. Viņš jau lēnām sniedzas pēc manām lūpām, gribēdams tās noskūpstīt. Te es nedaudz neveikli pagriežu seju iesānis, it kā izrādītu neuzticību tam, vai randiņš patika.
  2. Viņš vakar man zvanīja – bet es neatbildēju. Šodien viņš piezvanīja atkal, lai uzzinātu iemeslu tam, kapēc neatbildēju uz vakardienas zvanu. Tas ir labākais veids kā kļūt neatkarīgai no vīrieša – likt viņam gaidīt.
  3. Viņš raksta man ik pēc pāris stundām. SMS ziņas, kurās ir tikai daži nenobrieduši vārdi.
  4. Kāds nezināms numurs viņam atstāj neatbildētu zvanu, viņš zvana man, lai uzzinātu, vait ā gadījumā nebiju es. Dod man telpu uzelpai!
  5. Viņš piekrīt visam ko es saku. Nu beidz, esi tak vīrietis, un uzdrošinies izteikt arī savu viedokli! Man vajag blakus kādu,k am varu droši sekot.
  6. Izklaidējoties ar draugiem apsolīju uzzvanīt līdzko būs iespējams. Bet viņš jau ir paspējis man atstāt neskaitāmus neatbildētos zvanus. Es taču esmu izgājusi ar draudzenēm, nevis ar puisi. Par ko       tu tik ļoti uztraucies! Parādi, ka uzticies man, un varu uzticēties tev.
  7. Es zinu, ka tev piektdien ir plāns ar draugiem doties uz bāru iedzert pa aliņam. Bet es labprātāk dotos uz kino. Vai vari izmainīt plānus? Tu tā izdarīji…velti! Es negribu tevi redzēt 24h diennaktī, tu vari pavadīt laiku arī bez manis.
  8. Es cenšos piepildīt savu katru viskvēlāko vēlēšanos. Neļauj man kāpt tev uz galvas.
  9. Es neradu sev izaicinājumu, es zinu, ka ar tevi būs viegli. Bet ar laiku man kļūs garlaicīgi, centies to novērst.
  10. Ir plāns? Neuzdod man jautājumus par to, ko darīšu vakarā vai nedēļas nogalē. Pasaki man, ko tu gribi darīt!

Dārgie vīrieši, mēs neesam prasīgas, tikai gribam, lai esat uzmanīgi, gādīgi un ar iniciatīvu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X