3 ieradumi labākam seksam

sex6

Seksuālā dzīve nav jāsarežģī. Šis raksts tevi iepazīstinās ar trīs ikdienas trikiem, kas liks tev justies labāku un uzlabos tavu libido.

Fiziskās aktivitātes

Gribi būt karstasinīgs, uzlabo asinsriti. To palīdzēt uzlabot var laba fiziskā forma, ko kā visis zina, var iegūt arī nodarbojoties ar seksu. Tas veicina laimes sajūtu, kā rezultātā seksa gribās varāk.

Šāda veida fiziska nodarbe stimulē endorfīnu ražošanu, kas uzlabo garstāvokli un veicina enerģiju. Un galvenais, fizisku aktivitāšu rezultātā veidojas seksīgs ķermenis.

Veselīgs uzturs

Pārmērīgi taukaini ēdieni nosprosto artērijas, kā rezultatā asinim grūti pieplūst dzimumloceklim. Šādos gadījumos rodas problēmas ar sirdi un vīrietim var būt problēmas ar potenci.

Pārmērīgs svars var graut hormonu līdzsvaru. Tā rezultātā tiek izjaukts balanss starp estrogēnu un testosteronu. Zems testosterona līmenis var mazināt kaisli.

Ļoti svarīgi uzturā ir uzņemt dzelzi. Dzelzs trūkums veicina nogurumu, kas mazina libido.

Tikšana galā ar stresu

Ko domā par atvaļinājumu? Varāk sarunu ar partneri? Viss ikdienas stress galu galā nonāk līdz guļamistabai. No tā ir jāizvairās.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X