31% vīriešu apprecētu sievieti, ko nemīl

married-couple

Jaunākie pētījumi ir parādījuši, ka vīrieši ir vairāk ieinteresēti laulībās, kā arī labāk izjūt, kad ir īstais brīdis precēties, un kad labāk nē.

Pētījumi tika veikti ASV, un mīts, ka sievietes ir apmātas ar apgredzenošanos, bet vīrieši izvairās no saistībām, tika sagrauts.

No 5000 respondentiem, 31% vīriešu, un 23% sieviešu, būtu ar mieru apprecēt otro pusīti, kas var sniegt visu, izņemot mīlestību.

21% vīriešu atzinās, ka varētu apprecēties ar sievieti, kas nav seksuāli pievilcīga.

Ir jāsamierinās ar faktu, ka mūsdienās vairs nepastāv tipiskais ģimenes jēdziens. Mūsdienās vīrieši ļoti labprāt grib precēties, veidot ģimeni. Kā arī, viņiem nav nepieciešama 100% ideāla sieviete.

Vēlme ātri apprecēties, parasti vīriešos pamostas sākot vecumā 20 – 30 gadiem, pēc tam vecumā no 30 – 40 gadiem.

Viens no iemesliem kāpēc vīrieši tik ļoti grib precēties, ir apkārtējās sabiedrības ietekme. Atbalsts un stabilitāte darbā, nevis mīlestība un kaisle attiecībās.

Lai cik ārēji vīrieši cenšas izskatīties neaizskarami un stipri, attiecību un mīlestības trūkums padara viņus ievainojamus un nedrošus.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X