8 satriecoši fakti par gumijas lellēm

Cassandra-USA-sex-doll-14

Kopš brīža, kad pasaulē parādījās gumijas lelles, liela daļa vīriešu kļuva laimīgāki. Ar katru gadu vairāk un vairāk vīriešu nododas kaislei ar šīm gumijas sievietēm. Atklāsim dažus interesantus faktus par seksa lellēm.

  • Kāds Mičigānas iedzīvotājs apprecēja seksa lelli. Protams, officiāli šī laulība nav reģistrēta. Viņš apgalvo, ka tā nav tikai lelle, bet gan viņa sieva. Tāpat, viņam ir divas Amerikāņu ražojuma lelles. Nez ko viņas saka par viņa sievu? Tik žēl ka neprot runāt.
  • Japānas seksa lelle „Holandiešu sieva”. Kā izrādās, šo padevīgo un seksīgo sievieti, iekš Austošās saules zemes, ir ieveduši Nīderlandiešu zvejnieki, kā sievu aizstājējas Japāņu ostās.
  • Bārbijas lelles pamatā ir veidotas no gumijas. 1950. Gadā Vācija, tā tika pārdota, kā seksa lelle „Bild Lili”. Viņai nebija nekādu caurumu, tās galvenais mērķis bija veicināt uzbudinājumu. Tomēr, Lili nāca klajā ar 100% reālistiskām lellēm.
  • Dažās valstīs pastāv sacensības, kur tiek peldēts uz piepūšamajām lellēm. Viena no tādam ir Krievija.
  • Modernā seksa lelle sver diezgan daudz. Sintētiskā lelle var svērt no 35 – 50 kg. Iespējams, iemesls ir tā radīšana stipriem vīriešiem.
  • Uzņēmums ReallDoll, piedāvā arī vīriešus, bet tie ir tikai 10% no visām lellēm. Piedāvājuma klāsts ir plašs. Katra dāma var izvēlēties sev tīkamāko dizainu.
  • Visā pasaulē ir vairāki vīrieši, kas dzīvo ar seksa lellēm. Pamatojums, lelle nekad nepiekrāps, neliks mainīties un nekritizēs. Psihologi šādus vīrešus sauc par „tehnoseksuāļiem”.
  • Mūsdienās, lelles pat ir pieejamas klosteros, tikai to funkcionalitāte un izskats atšķiras no seksa lellēm.


Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X