Ar ko aizņemtas vīriešu domas?

shutterstock_thinkingman-707x445

Kā izskatās, ceļš uz vīrieša sirdi patiešām ved caur vēderu. Kā norāda pēdējie pētījumi, vīrieši biežāk domā par ēšanu un gulēšanu, mazāk par seksu.

Tāpat tika pierādīts, ka tas, ka vīrieši domā par seksu ik 7 sekundes, ir pilnīgs mīts. Vidēji par seksu vīrietis domā vienu reizi stundā.

Tika veikts pētījums, kurā piedalījās 163 dalībnieki, no abiem dzimumiem. Katru reizi, kad viņi iedomājās par seksu, ēdienu vai miegu, bija jāatzīmējas speciālā tabulā.

Kā rezultātā tika noskaidrots, ka vīrieši par ēdienu un miegu domā vairak kā par seksu. Lai nu kā, par šīm trīs lietām, vīrieši domā biežāk, kā sievietes.

Vīrieši fokusējas uz trīs savām pamata vajadzībām – apetīte, nogurums un uzbudinājums.

Tam visam ir lielisks izskaidrojums. Ikdienā mēs vairāk saskaramies ar ēdiena vilinājumu, lai kur arī ietu, visur restorāni un kafeinīcas, kas pašiem neapzinoties, liek domāt par ēdienu. Ikdiena cilvēkus nogurdina, attiecīgi pārrodoties mājās pirmā doma ir pagulēt, nevis nodarboties ar seksu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X