Attiecības ar gados vecāku vīrieti. Ko vajadzētu ņemt vērā?

older-man-younger-woman-dating

Mīlestībai vecums nav šķērslis. Pirms uzsākot jaunas attiecības, parasti idealizējam kādam jābūt partnera izskatam, rakstura iezīmēm un citām īpašībām, kas galu galā var traucēt mums turpmāko attiecību veidošanā. Tomēr ir fakti, kas jāņem vērā, pirms uzsāc attiecības ar gados vecāku vīrieti.

Bērni. Iespējams, pats svarīgākais punkts. Ja tavam mīļotajam ir vairāk kā 30 gadu, iespējams, ka viņam ir bērni. Tev priekš sevis ir jāsaprot, vai esi gatava uzņemties atbildību par viņa bērniem, jo tas ir psiholoģiski smagi. Ņem vērā, ja viņam ir bērni, iespējams viņš vairs jaunus negribēs. Vai esi gatava atteikties no sapņa par savu bērnu? Nav nozīmes tam cik ļoti tu mīli šo cilvēku, vai esi gatava ar visu upurēt viņa dēļ? Iespējams, karjeru, brīvību, savus sapņus.

Kā tu jūties, atrodoties sabiedrībā ar gados vecākiem cilvēkiem? Tā tomēr ir liela gadu starpība, skats uz dzīvi, kultūra, domāšana. Ja tu neizjūti diskomfortu komunicējot ar šādiem cilvēkiem, tas ir uz labu. Tomēr, ja tev nešķiet interesanti, vismaz puse no šīs kompānijas cilvēkiem, tas var radīt problēmas ar tavu partneri.

Izmaiņas attieksmē. Varbūt sākotnēji viņš būs enerģijas pilns, aizraujošs, rūpēsies par sevi, tomēr ar laiku vecums liks par sevi manīt. Pirmie sirmie mati, krunciņas, nogurums seksā. Ja tas tev nesagādā lielas problēmas, tad jūsu attiecības ir lieliskas!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X