Attiecības no attāluma – pāru ikdiena

1354758073_5081_longdistance

Mūsdienās, kur tikpat kā nepastāv robežu, populārāks kļūst darbs ārvalstīs, un komunikācijas ļauj mums savstarpēji uzturēt kontaktus no attāluma. Un nav nekāds pārsteigums, ka šāda prakse tiek piekopta arī attiecībās – skype, sms, e-pasti.

Parasti šādas attiecības nav ilgstošas, tomēr ir daudzu pāru dzīvesstils. Ja tu esi saskāries/usies ar šādām attiecībām, nevajag uzreiz atmest ar roku, bet mēģināt tās noturēt, neatkarīgi no tā, kā tas beigsies.

Daži ieteikumi, kas varētu palīdzēt:

Nezvaniet viens otram ik pēc 5 minūtēm. Norunājiet konkrētu laiku, lai neviens un nekas netraucētu jūsu sarunai.

Neizolējiet sevi no sabiedrības, tiekaties ar viena otra draugiem. Tas palīdzēs novērst domas par greizsirdību, komunikācija ar citiem veicinās tēmas, ko apspriest.

Tava otrā pusīte iemīlēja tevi tavu īpašību un uzvedības dēļ, tāpēc, centies to saglabāt. Nekļūsti par īgņu, kas visu laiku sūdzās par uzmanības trūkumu, vientulību, utt.

Runājiet par nākotni. Nemelojiet viens otram un paši sev. Jūs ļoti labi saprotat, kas jūs sagaida, un kādas būs šīs attiecības.

Par spīti attālumam, darat lietas kopā. Skatieties vienu un to pašu filmu, bet tai pat laikā ieslēdziet Skype. Tādējādi jūs varēsiet komunicēt , apspriežot filmā notiekošo.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X