Cita seksuālā orientācija

homosexual-clipart-Gay-Love-Equal-Love

Seksuālajā dzīvē, esi daudz ko izmēģinājis/usi, ir bijuši dažādi piedzīvojumi, un tikai tagad tu saproti savu patieso seksuālo orientāciju. Un tas nav heteroseksuālisms. Kā pierast sadzīvot ar savu jauno seksuālo orientāciju?

Mazākā daļa, tomēr ir cilvēki, kas izjūt kaisli pret sava dzimuma pārstāvjiem. Daudzi, jau agrā jaunībā saprot, vai viņi heteroseksuāļi, homoseksuāļi vai biseksuāli. Dažiem vajag vairāk laika.

Ja saproti, ka neesi heteroseksuālas orientācijas, tas nenozīmē, ka tev pilnībā jāmaina sev apkārt esošā vide un cilvēki ar ko komunicē. Tu esi tas pats cilvēks, un turpini dzīvot savu dzīvi kā līdz šim. Protams, apkārtējo cilvēku uztvere par tavu orientāciju var būt ļoti atšķirīga, un dažiem pat škietami sarežģīta uztverei. Tāpēc, ir jārēķinās ar apkārtējo cilvēku negatīvo attieksmi. Tomēr, seksuālā orientācija tā ir dabīgi izveidojusies katram cilvēkam individuāli, un nevajag sev uzspiest vispārēji pieņemtus stereotipus. Ir jāprot sadzīvot arī ar cilvēku negatīvi noraidošo attieksmi. Tādi cilvēki vienmēr ir bijuši un būs mūsu dzīvēs – kam vienmēr kaut kas nepatiks, un gribēs uzspiest savu viedokli un dzīvesveidu, jo uzskatīs, ka tieši tas ir pareizākais. Tā ir tava dzīve, un dzīvo to kā tu vēlies. Un ja kādam ir problēmas ar to, uzgriez muguru un ignorē, jo viņiem nav tiesības līst tavā privātajā dzīvē, itsevišķi, guļamistabā.

Mūsdienās ir tik daudz grāmatu un rakstu par seksuālo minoritāšu pārstāvjiem, kas dalās ar savu pieredzi. Šādas grāmatas ir ieteicams izlasīt, lai zinātu kam tu ej cauri, un tie, kas nosoda, lai zina ko viņi nodara ar savu naidu. Un protams, šajos rakstos tu radīsi atbildes uz visiem sev interesējušiem jautājumiem.

Neatkarīgi no tā, kāda ir tava seksuālā orientācija, svarīga ir tava iekšējā pasaule. Ja tu ar to sadzīvosi, citiem arī nebūs problēmas.



Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X