Dators gultā – drauds attiecībām

Untitled

Mūsdienās pāri vairāk laika pavada datorā vai telefonā, mazāk viens ar otru. Par ikdienu tas kļūst guļamistabā.

Pētījumu veica mēbeļu ražošanas uzņēmums IKEA. Kā rezultātā tika noskaidrots, ka pāri vairāk laika pavada lūkojoties datora ekrānā, nevis komunicējot ar partneri.

Smags gadījums ir guļamistaba, kur tā vietā lai pievērstu uzmanību savai otrajai pusītei, mēs veltam lielu daļu laika datorā notiekošajam. Tas ir iemesls krīzei!

Attiecību konsultante Christine Northam, brīdina, ka tehnoloģijas var būt iemesls attiecību iziršanai. Mēs pārāk daudz interesējamies par apkārt notiekošo, aizmirstot, par turpat esošām lietām.

„Modernās tehnoloģijas sniedz mums milzīgu izklaides apjomu. Bet ja šī izklaide aizstāj reālo dzīvi, tad attiecībās rodas plaisa, kas galu galā sagrauj visu ko iepriekš esat veidojuši,”saka Northam. „Tehnoloģijas novērš uzmanību, un neļauj mums koncentrēties uz partnera sniegto informāciju.”

Lai izvairītos no problēmām attiecībās, ir svarīgi komunicēt, un vislabāk to darīt gultā, pirms gulētiešanas.

„Komunikācija saved kopā ģimeni un draugus. Un lai norisinātos aci pret aci saruna, tam ir jāvelta laiks. Kad mēs esam gultā, visas dienas raizes ir aizmuguras, un varam visu laiku veltīt mierīgai vakara sarunai,” apgalvo Northam.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X