Erotiskie sapņi un to nozīmē

Screen-Shot-2013-05-07-at-12.04.30-PM

Droši vien daļai cilvēku ir bijuši erotiskie sapņi. Tie mēdz būt dažādi, un ne vienmēr tie ir tādi, par kuriem varētu runāt vai īstenot realitātē.

  1. Sekss ar bijušo.

Tas ne vienmēr nozīmē, ka tu gribi ar viņu būt atkal kopā. Iespējams, neesat viens no otra tā īsti atvadījušies. Ja attiecības vēl ir svaigas, un sapņos redzi bijušo, iespējams vēl neesi gatava jaunām attiecībām.

  1. Sekss ar radinieku

Ja sapņo par seksu ar radinieku, iespējams ir kādi psihiski traucējumi. Bet ne visos gadījumos. Meitenes, kas sapņo par seksu ar tēvu, parasti ir saistīts ar pāreju no bērnības uz pusaudžu gadiem. Sekss ar radiniekiem, var liecināt arī par kādu apslēptu pāri nodarījumu, vai vienkārši ilgas pēc sen neredzēta tuva cilvēka.

  1. Homoseksuāls sapnis

Tas nenozīmē, ka gribi pārgulēt ar savu labāko draudzeni, drīzāk tam ir kāda saistība ar nesenu konfliktu vai greizsirdību.

  1. Sekss ar slavenību

Iespējams gandrīz katrs ir sapņojis par seksu ar slavenību. Parasti, sekss ar karstām slavenībām arī ir ļoti karsts. Par šādiem sapņiem nav jāuztraucas, jo parasti mēs gribam to, ko nevaram iegūt.

  1. Sekss ar nepazīstamu personu

Sapnī svešiniekam parasti ir tās īpašības, no kurām pats vēlies tikt vaļā. Kāda meitene sapnī vīrietim jautāja kā viņu sauc, viņš atbildēja – dusmas. Reti ir sastopama tāda parādība, ka mums tiek pateikts priekšā no kā jātiek vaļā.

  1. Izvarošana

Tas nozīmē, ka kāds grib sagraut tavu pašapziņu. Izvarošana sapnī var liecināt par to, ka tev ir jābeidz tēlot, esi vairāk tu pati.

  1. Neuzticība

Ja tavs partneris tevi sapnī krāpj, tas var liecināt par tavu ne pārāk lielo uzticību partnerim. Iespējams attiecības tevī neraisa uzticību?

Ja sapnī tu esi tā, kas iet pa kreisi, iespējams tev ir sirdsapziņas pārmetumi, vai nezini kādus partnera noslēpumus, ko labprāt gribētu uzzināt.

  1. Sekss ar drauga/dzenes otro pusīti

Ja sapņo par drauga/dzenes otro pusīti, tas ne vienmēr nozīmē, ka tev ir simpātijas pret šo cilvēku, drīzāk tev pret viņu ir nepatika.

  1. Orgānu izmaiņas

Četras krūtis. Milzīgs loceklis. Divi locekļi. Sapņos var ieraudzīt milzum daudz dīvainību. Iespējams dēļ satraukuma intīmajās attiecībās. Šādus sapņus parasti redz meitenes, kurām vēl nav bijis sekss ar jauno partneri. Sapnis norāda uz satraukumu.

  1. Sekss ar priekšnieku

Parasti pēc šādiem sapņiem ir neliels kauns no priekšnieka. Tomēr, tas ir normāli, jo pamatojums tam ir bailes un respekts pret šo personu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X