Fiziskais vai garīgais

Locomotive-of-the-romantic-couple-Stock-Photo

Britu zinātnieki izveidoja socioloģisko aptauju, kurā piedalījās 1500 brīvprātīgās sievietes. Galvenā ideja bija noskaidrot: laulība, vai bezsaistību attiecības.

Viņām bija jāaizpilda forma, kurā jānorāda īpašības, ko meklē savos partneros, kas apmierinātu viņu ķermeni un dvēseli. Lielākā daļa atzina, ka meklē draugu, kas viņās ieklausītos un saprastu.

Draudzība bija pirmajā vietā. Tikai pēc tam seksuālā tieksme. Tāpat, ļoti būtiski, ir savstarpējā uzticība. Tikai 10% svarīgs ir materiālais stāvoklis. Un ļoti liela nozīme ir romantikai, par ko mūsdienās daudzi ir piemirsuši.

Sieviete ir ļoti emocionāla būtne, un viņa ļoti labprāt savās izjūtās grib ar kādu dalīties, kas nenoniecinās un neizsmies viņu teikto. Pašā pēdējā vietā ir pats sekss.

Par spīti plaši izplatītajām baumām, ka seksam ir ļoti liela nozīme attiecībās, tikpat liela nozīme ir arī garīgajām vērtībām, ko mūsdienās arvien vairāk novērtē.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X