Gados vecāka sieviete – pluss vai mīnuss?

older-women-younger-men

Nav ne jausmas, kā radies stereotips, ka sievietēm jābūt jaunākām vai vienā vecumā ar vīrieti, tomēr mūsdienās ar vien vairāk ir sastopami pāri, kur sievietes ir pat par 10 gadiem vecākas, kā vīrieši. Aplūkosim plusus un mīnusu, esot attiecībās ar sievieti, kas vecāka par vīrieti:

Sieviešu problēmas

40 gadīga sieviete savā dzīvē ir daudz piedzīvojusi, sasniegusi – partneri, karjera, bērni. Viņa ir saskārusies ar šķiršanos un finasiālām problēmām. Tas nenozīmē, ka tev kā vīrietim būs jārisina šīs problēmas, tā kā viņa ir spējīga pati ar visu tikt galā, tomēr šajā vecumā ap viņu notiek daudz lietu, kurās tiksi ierauts.

Pārmērīga sabiedrības uzmanība

Attiecības starp pusmūža vīrieti un jaunāku sievieti tiek uzskatītas par normālām, ko nevar teikt par pusmūža sievieti un gados jaunāku vīrieti. Ja tomēr tu kā vīrietis izlem par šāda veida attiecībām, esi gatavs uz lielu sabiedrības uzmanību. Tev jābūt gatavam, ka tavi draugi un ģimene var nepieņemt tavas attiecības. Ka tās var kritizēt un nosodīt. Esi gatavs pārsteigumiem!

Būt noteicējai

Ir uzskats, ka gados vecākas sievietes izvēlas sev jaunus vīriešus, lai ar tiem būtu vieglāk manipulēt. Šādās attiecības, parasti sieviete ir līdere, bet vīrietis ir paklausīgais pakalpiņš. Esi gatavs pakļauties sievietes vēlmēm, un atrasties zem viņas tupeles, jo šajā vecumā sievietes vienmēr dabū to ko grib, bez mazākās vilcināšanās. Protams, tas neattiecas uz visām sievietēm, bet uz lielāko daļu gan.

Seksualitāte

Parasti vecumā (35-40 gadiem), it sevišķi šķirtās sievietes, nemeklē nopietnas attiecības, bet gan izklaidi un seksu. Jaunākiem vīriešiem ir vairāk enerģijas un spēka. Jo vecāka sieviete, jo lielāka iespējamība sagaidīt dažādus „trikus” seksa laikā. Ja savā seksuālajā dzīvē gribi izbaudīt jaunas lietas, tad sieviete gados ir īstā izvēle.

Dzīves pieredze

Vecākas sievietes prot tikt galā ar savā problēmām, bailēm un dzīvē sniegtiem sarežģījumiem. Viņas prot noteikt dzīvē svarīgāko un mazāk svarīgāko. Viņas prot ģērbties, lai izceltu savus labumus, bet apslēptu trūkumus. Dzīves pieredze neļaus apjukt vēl nepieredzētās situācijas. Šādas sievietes zina, kas ir dzīvē svarīgākais, kam ir vērts pievērst uzmanību, un kam nav nozīmes.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X