Gribi dzīvot ilgāk? Dodies pie altāra!

marriage-511094

Nav runa par speciālām darbībām, ko veicam ikdienā, lai uzlabotu dzīves stāvokli. Kā piemērām, veselīgs ēdiens uzturā, nodarbošanās ar sportu, alkohola un cigarešu nelietošana, daudz svaigā gaisa. Kā izrādās, ilgdzīvošanu var veicināt esot laulībā.

Tas vairāk attiecas uz stipro dzimumu, kas dievina brīvību un vientuļā vīrieša dzīvi. ASV ir pierādīts, ka precēti vīrieši dzīvo ilgāk. Pētījumā piedalījās 200 jauni vīrieši, kuru fiziskais stāvoklis un attiecības ģimenē tika pētīta ik pēc diviem gadiem, veselu desmitgadi.

Kā rezultāti norādīja, laimīgākie cilvēki bija tie, kas bija precējušies, ar bērniem un mājdzīvniekiem, nekā tie, kas deva priekšroku sabiedriskajai dzīvei un pārmērīgai laika pavadīšanai darbā.

Iespējams, tā ir tikai sakritība, bet ņemot vērā datus uz šo dienu, vīrieši, kas piedalījās pētījumā, kā brīvie, lielākā daļa atrodas zem zemes. Turpretīm precētie, vēl joprojām dzīvo laimīgu dzīvi.

Ja esi pusmūža vīrietis, un tev nav otrā pusīte, nekrīti izmisumā! Jo mīlestību var atrast jebkurā vecumā, un vienmēr ir izņēmumi!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X