Idejas neparastiem randiņiem

16388-Roller-Skating-Date

Gribi ar otro pusīti pavadīt laiku neparasti? Lūk dažas idejas, ko jūs varētu padarīt. Šīe ieteikumi uzlabos jūsu draudzību un seksuālo dzīvi.

Delfinārijs. Delfīni izstaro mīlestību un siltumu. Lūkojoties uz šiem zīdītājiem, pārņem tuvības sajūta. Nostipriniet savu mīlestību, lūkojoties uz skaistām ūdens radībām.

Pāru joga. Gribat atslābināties kopā? Gribat nokļūt septītajās debesīs. Ir laiks pamēģināt jogu! Jūs saņemsiet vēl nepieredzētas izjūtas, kā arī nostiprinās jūsu abu garīgo saikni.

Izbraukums ar skrituļslidām. Laiks kļūt aktīviem, iziet ārā ielās, ieelpot svaigu gaisu un roku rokā izbaudīt vienam otra sabiedrību.

Randiņš uz jumta. Piepildi grozu ar uzkodām, ogām un šampanieti. Ieslēdz labu mūziku noskaņojumam, un izbaudiet kopā būšanu.

Pāru fotosesija. Izvēlaties apģērbu, atmiņā paliekošu vietu. Un kāpēc gan ne? Nav nekā skaistāka, kā lieliskas bildes atmiņai.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X