Interesanti fakti par attiecībām

Loving-Couple-Photography-12

Plašajā interneta vidē var atrast daudz dažādu interesantu, dīvainu, pat baisu faktu par cilvēkiem un viņu attiecībām. Tēma, pat kuru var runāt stundām ilgi, un tāpat nesaprast tā jēgu. Daži interesanti fakti, no kuriem var tikai mācīties.

Sķiršanās. Skumji, bet 10% pāru škiras dēļ trešās puses, ar kuru viens no partneriem gūst harmoniju un nopietnību attiecībās, ko nesniedz otrā pusīte.  Sākotnēji var šķist, ka procents ir ļoti mazs, tomēr tas pastāv.

Strīdi. Strīds ar savu otro pusīti, palielina sirdspukstus par 100 sitieniem minūtē, kā rezultātā viss kas tiek teikts, netiek uztverts, bet palaists garām. Tādēļ, strīdoties ar partneri, pie rezultāta nenonāksiet. Labāk nomierināties, un ar skaidru galvu izrunāt savas problēmas.

Nodevība. 50% vīriešu uzskata, ka labāk aiziet pa kreisi neesot precētiem, nekā esot laulībā.

Juteklība. Dienas laikā, vīrietis redz vidēji 5 sievietes, ar kurām gribētu pārgulēt.

Draugi. 40% sieviešu apgalvo, ka viņām ir svarīgi, ko par viņas jauno partneri domā draugi.

Viena stunda. Sievietei pietiek ar vienu stundu, lai saprastu, vai vēlreiz vēlas tikties ar šo vīrieti.

Trešdiena. Statistika norāda, ka 41% gadījumā, vislabāk diena randiņiem tiek atzīta trešdiena.

Atvadu skūpsti. Ir pētījumi, kas norāda, ka vīrietis, kurš dodoties uz darbu noskūpsta savu sievu, pelna vairāk (ir motivācija pelnīt vairāk).

Mīlestība pret šokolādi. Domāju, visi ir dzirdējuši, ka melnā šokolāde sniedz tādu pašu baudu, kā sekss ar mīļoto vīrieti.

Retorika. Sieviete, dienā izrunā aptuveni 7000 vārdu, turpretīm vīrietis, tikai 2000.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X