Kaislīgie glāsti

782771

Priekšspēle ir ļoti personiska lieta. Tā ir atkarīga no pašas personas un iepriekšējās pieredzes.

Priekšspēli stimulē ne tikai skūpsti , skaisti vārdi, bet arī izskats. Prieksšspēles laikā iecīnīts ir pettings, bet jābūt uzmanīgiem, jo ne visiem tas ir patīkams, un tas var veicināt nepatīkamas izjūtas un konfliktu ar partneri.

Ir ļoti svarīgi, lai attiecību sākumā, būtu kaisle un uzbudinājums. Ir svarīgi saprast, kas partnerim/ei patīk, kam dod priekšroku seksa laikā. Tādējādi tu iepazīsi partnera/es ķermeni.

Ir priekšspēles, kas norisinās pēc noteikta plāna, kā piemērām: vīrietis skūpsta kaklu, lēnām virzoties uz krūtīm, slīdot zemāk un zemāk. Ilgstošās attiecībās, priekšspēle vairs nav tika piesātināta un tā pāriet ātrāk seksā, jo partneri ir saskaņoti un zina, cik daudz partnerim/ei vajag uzbudinājumam.

Lai priekšspēlei būtu jēga, ir svarīgi ņemt vērā dažus ieteikumus: sākta ar mazāk jūtīgu zonu stimulēšanu, pamazām pārejot uz viss erogēnākām zonām.

Protams, tam visam nav nozīmes, ja starp partneriem nav fiziska un emocionāla saikne. Lai sasniegtu ideālu, pie tā ir vienmēr jāpiestrādā. Tāpat ir arī jāpiestrādā pie attiecībām un seksa.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X