Kam jāveic mājasdarbi?

Depositphotos_5821404_s-e1413221620165

Astoņas no desmit precētām sievetēm, vairāk laika pavada veicot mājasdarbu, nevis pavadot laiku ar partneri.

Kā izrādās, lielākā daļa sieviešu, pārāk daudz laika velta pildot mājasdarbus, atstājot novārtā savus vīriešus.

Tikai 3% sieviešu velta laiku darbiem pa māju, mazāk kā trīs stundas nedēļā. Vismaz puse, no pētījumā iesaistītājām dalībniecēm, mājasdarbus veic 13 un vairāk stundas.

Tomēr, gadiem ejot, paaudzēm mainoties, mājasdarbu izpilde kļūst modernizētāka, kas sievietēm dod vairāk laika citām ikdienas lietām.

Vairāk kā astoņas no desmit sievietēm, kuras dzimušas 1958 gadā, par ikdienas veiktajiem mājas darbiem savā starpā dalījās vairāk, nekā par to, kas notiek pašu attiecībās ar vīrieti. Jau 1970 gadā, šāds sieviešu skaits samazinājās.

Eksperti apgalvo, lai arī mūsdienās arvien vairāk vīrieši palīdz sievietēm mājasdarbos, tomēr sieviešu pārsvars vēl jo projām ir milzīgs.

Viss mājas slogs ir uz sieviešu pleciem, itsevišķi, piedzimstot bērniem. Tā kā mūsdienās vīrieši ir galvenie pelnītāji, vienlīdzība attiecībās nav sagaidāma. Līdzko, sievietes un vīrieši pelnīs vienādi, izlīdzināsies ar pienākumi mājās, un vienlīdzība ģimenē.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X