Kam patīk runāt par jūtām?

relationship-conflict

Lai gan jaunākie pētījumi pierāda, ka mūsdienās arvien biežāk „es tevi mīlu”, pirmie pasaka vīrieši, sievietes īsti neuzticas viņiem. Viņām šķiet aizdomīgi, ja vīrietis pārāk ātri visu pārvērš tik nopietni.

Masačūsetsas Tehnoloģijas Institūta veica pētījumu starp vīriešiem un sievietēm. Pētījuma laikā, tika noskaidrots, ka sievietes pirmās kļūst aktīvas kad runa ir par mīlestību un jūtām. Bet līdzko runa ir par bijušajām attiecībām, patiesība ir pavisam citādāka. 61.5% gadījumu pirmie uzsāka sarunu vīrieši.

97,3% gadījumu, jau pirmajās dienās par bijušo mīlestību, jūtām un attiecībām runā vīrieši. Sievietes par to uzsāk sarunu tikai sešas nedēļas vēlāk.

„Ir visiem zināms uzskats, ka sievietes ir no Venēras, bet vīrieši no Marsa, kā arī to, ka visa uzmanība saistībā ar mīlestību un attiecībām mēs parasti uzveļam uz sievietes pleciem. Tomēr, pēdējā laikā veiktie pētījumi norāda uz to, ka aktīvāki ir kļuvuši vīrieši. Vīrieši, ir tieši tie, kas atklātāk un biežāk runā par attiecībām, mēģina risināt problēmas un mudināt arī otro pusīti to darīt,” apgalvo zinātnieki.

Tas nekādīgi nav saistīts ar to, ka sievietes gaida, ka pirmo soli spers vīrietis. Viņi patiesi vairāk aizdomājas par jūtām. Pastāv uzskats, ka pārlieku ātra komunikācija par jūtām, ir veids, kā sievieti ievilkt gultā. Bet mūsdienu sievietes vairs nav tik naivas, un dod priekšroku vīriešiem, ar kuriem ir viegli, nepiespiesti, un kuri neiedziļinās attiecību dziļākajā būtībā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X