Kāpēc nedrīkst skūpstīt pieri?

Valentines-Day-Kiss

No neatminamiem laikiem, skūpsts uz pieres ir „pēdējais skūpsts”. Parasti tas ir uz atvadām vai šķiršanos.

Skūpsts uz rokas – pieķeršanās

Tas tiek uzskatīts par mistisku rituālu. Ir uzskats, ka visas cilvēka organismā esošās atveres ir izejas enerģijas ražošanai. Viena no svarīgākajām atverēm – cilvēka mute. Noskūpstot cilvēku mēs uzņemam enerģiju, un atkarīgi no tā, kur pieskaras mūsu lūpas, saņemam atbilstošu enerģiju.

Vīrietim noskūpstot sievietes roku, tiek iedarbināta asins plūsma, no kāju pirkstgaliem, līdz pat matu galiņiem. Kā arī tiek izrādīta pazemība un ziedošanās.

Skūpsts uz vaiga – prognoze tālākiem nolūkiem

Skūpstu uz vaiga var saukt pa diagnozi. Tadējādi var noprast cilvēka nodomus. Ja pēc skūpsta tu izjūti diskomfortu, trauksmi vai pat bailes, vari droši atvadīties no partnera. Ja tomēr gribi no viņa saņemt vēl un vēl skūpstu, tas liecina par pozitīvu enerģiju.

Skūpsts uz pieres pilnībā atšķiras no iepriekš pieminētiem skūpstiem. Neatkarīgi no nodoma, tas atstās negatīvu iespaidu. Tāpēc, pieskarties pierei ar lūpā nav vēlama! Vienīgais izņēmums – vēcāku skūpsts uz bērna pieres!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X