Kāpēc nepalikt draugos ar bijušo?

Young Couple Driving Along Country Road In Open Top Car

Ir vairāki iemesli, kāpēc ar bijušo mīļāko nepalikt draugos. Protams, tas ir savā ziņā jautri, ja attiecības ir saglabājušās labas, tomēr tas nav vēlams.

Slikta šķiršanās

Ja šķiršanās ir bijusi emocionāla, nogurdinoša, ir vērts apdomāt, vai vajag palikt draugiem. Ir aplami domāt, ka cilvēks pēc šķiršanās varētu mainīties un kļūt par citu personu. Netērē savu tik dārgo laiku.

Vēl nepagaisušas jūtas

Ja tev, vai bijušajam/ai vēl ir jūtas, nekādā gadījumā nedrīkst palikt par draugiem. Šādā gadījumā, vienmēr partneris/e cer uz attiecību atkal atjaunošanu.

Cieņa pret jauno partneri

Pajautājiet, vai tavam tagadējam/ai partnerim/ei patīk tava draudzība ar bijušo. Iespējams viņš/a to nemaz neatbalsta. Tu taču negribi, lai tavs/a partneris/e izjūt diskomfortu.

Pieķeršanās

Ja jums bija ilgstošas attiecības, iespējams jūs atkal varētu saiet kopā. Tāpēc, vispirms apdomājiet, vai šķiršanās ir patiesi nepieciešama.

Draugi ar labumiem

Domā, ka tur nav nekā slikta? Iespējams, bet ņem vērā, ka partnerim/ei ar seksu vairs var nepietikt. Iespējams, viņš/a var sagribēt ko nopietnāku, piemērām….būt atkal kopā. Robeža star pliku seksu un jūtām ir ļoti smalka, un partneri, kuri jau ir bijuši kopā, parasti sekss ir saistīts ar jūtām.

Ir grūti atrast jaunu partneri

Jo vairāk pavadīsi laiku ar bijušo, jo mazāka ir iespēja atrast jaunu partneri. Lai izvairītos no vecām jūtām, ir svarīgi nodoties jaunām. Tāpēc, kas ir bijis pagātnē, labāk atstāt pagātnē.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X